ביוגרפיה – דר' הילל וקסלר

ד"ר הלל וקסלר הוא בעל מרפאה למעקבי הריון, מיילד ומנתח בחדר הלידה של בית החולים לניאדו ובעל ניסיון רב ברפואת נשים.

הלל וקסלר
ד"ר הלל וקסלר

ד"ר הלל וקסלר החל את לימודיו בשנת 1968 ולמד שבע שנים רפואה בבולוניה שבאיטליה. בתם הסטאג' בבית החולים הלל יפה נמשך ד"ר וקסלר לרפואת הנשים ולסביבה השמחה והאופטימית שמאפיינת אותה וכמו כן, לתוצאות המהירות המתאפשרות ברפואת הנשים.

הוא החל להתמחות ברפואת נשים בביה"ח הלל יפה במשך שש שנים ולאחר תום שנות ההתמחות פתח את המרפאה שלו (ללא מספר רישיון התמחות ). במקביל המשיך לעבוד בביה"ח הלל יפה ולאחר מכן בביה"ח לניאדו, היכן שממשיך לעסוק עד היום כרופא ומנתח בחדרי הלידה ובניתוחים קיסריים ועוד.

במרפאה של ד"ר הלל וקסלר ניתן לקבל מעקב פרטי מתחילת ההריון ועד סופו מעקב הכולל יחס אישי וגישה לרופא 24 שעות ביממה.

המעקב מכיל את כל השלבים הנדרשים במהלך ההריון כמו בדיקות מעבדה ומעקב אחר בריאות העובר והאם. כמו כן, המרפאה משמשת כנקודת איסוף של מעבדות שעוסקות בבדיקות סקר ביוכימיות בשליש בראשון והשני.

מלבד הריון ולידה, עוסק ד"ר הלל וקסלר גם ברפואת צוואר הרחם זאת אגב השתלמות אצל פרופ' שכטר ז"ל ופרופ' בורנשטיין .ובמרפאתו קיים מכשיר הקולפוסקופ וקריו סרג'רי, שבאמצעותם ניתן להעניק טיפול בכוויות קור לבעיות שונות (שאינן גידולים ממאירים) שמתגלות בצוואר הרחם.

כרופא בעל נסיון רב, ד"ר הלל וקסלר מאמין באנושיות, בקשר האישי עם המטופלות, בגישה אל המטופלת כאדם מלא עם רגשות ומחשבות ולא כאל בעיה ספציפית הוא דוגל בשקיפות וביושרה כאשר לנגד עיניו אך ורק התועלת הבלעדית של המטופלת.

הילל וקסלר

ד"ר הלל וקסלר, בי"ח לניאדו - אולטרסאונד, מעקב הריון, ניתוחים קיסריים, הריון בסיכון גבוה ועוד.

More Posts

Follow Me:
Google Plus

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *